Element terminal - capac - pentru clemele șir portocaliu grosime 1mm Wago 2016-7792
In stoc
2016-7714
Cod Produs: 2016-7714
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2016-7714 |
|---|---|
| Cod EAN | 4045454685300 |
| Nivel | Clemă șir Wago |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 4 kV |
| Putere disipată | 2,238 W |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 1 |
| Secțiune transversală nominală | 16 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,5 mm² ... 16 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 20 ... 6 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,5 mm² ... 25 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 20 ... 4 (convertit conform IEC) |
| culoare | albastru |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 73 A |
| Voltaj nominal | 250 V |
| Lățime | 12 mm |
|---|---|
| Înălțime | 99,7 mm |
| Adâncime | 40,8 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Declarație conformitate (UE)
Declarație conformitate (UK)
Link producător
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.