Jumper - șunt - 2 căi izolat gri pentru cleme șir 2002 - Wago 2002-402
In stoc
2002-2951
Cod Produs: 2002-2951
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2202-2951 |
|---|---|
| Cod EAN | 4050821006749 |
| Nivel | Clemă șir Wago |
| Tip clemă șir | clemă șir de trecere cu deconectare dublă |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Putere disipată | 0,7666 W |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 4 |
| Secțiune transversală nominală | 2,5 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,25 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 22 ... 12 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,25 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 22 ... 12 (convertit conform IEC) |
| culoare | gri |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 24 A |
| Voltaj nominal | 400 V |
| Lățime | 5,2 mm |
|---|---|
| Înălțime | 42 mm |
| Lungime | 102 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Fișă tehnică (producător)
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.