Element terminal - capac - pentru clemele șir YBK 2.5-2 - Schrack IK690202
In stoc
1
Cod Produs: IK690002
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | IK690002 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840465990 |
| Nivel | Clemă șir Wago |
| Tip clemă șir | clemă șir multietaj, L/N/PE |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Putere disipată | 0,771 W |
| Număr rânduri | 3 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Grad de poluare | 3 |
| Număr conexiuni | 5 |
| Secțiune transversală nominală | 2,5 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,08 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală AWG | 28 ... 12 (convertit conform IEC) |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,08 mm² ... 4 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului, flexibilă [AWG] | 28 ... 12 (convertit conform IEC) |
| culoare | gri |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 20 A |
| Voltaj nominal | 600 V |
| Marcă | Klemsan |
| Lățime | 5 mm |
|---|---|
| Înălțime | 83,75 mm |
| Adâncime | 71,30 mm |
| Adâncime de la marginea șinei DIN | 63,80 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.