-
Siguranțe, Diferențiale, Separatori & Busbar
-
Tablouri electrice
-
Materiale electrice pentru sisteme fotovoltaice
-
Contactori, Relee, Contoare & Surse
-
Descărcătoare de supratensiune (SPD)
-
Doze electrice & cutii de joncțiune
-
Cleme și conectori electrici
-
Siguranțe fuzibile & Separatori portfuzibili
-
Cabluri, Canal cablu, Tuburi copex
-
Corpuri de iluminat
-
Sisteme de împământare
-
Prize și întrerupătoare
-
Spray-uri, spume și lubrifianți
-
Scule și unelte pentru electricieni
-
Cărți pentru electricieni
-
Accesorii electrice
-
Industrial
- Lichidări stoc
- Promoții
- Producători
- Blog
- Info
Cod Produs: TSKC25/3-K
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
de produse
si european
rapida
personalizate
utile
de incredere
Tracon Electric TSKC2,5/3-K
| Cod | TSKC2,5/3-K |
|---|---|
| Cod EAN | 5997374207584 |
| Nivel | Clemă șir Tracon Electric |
| Tip clemă șir | clemă șir de nul |
| Montaj | șină DIN |
| Tensiune nominală la supratensiune | 8 kV |
| Număr rânduri | 1 |
| Categoria de supratensiune | III |
| Număr conexiuni | 3 |
| Secțiune transversală nominală | 4 mm² |
| Secțiunea transversală a conductorului rigidă | 0,25 mm² ... 2,5 mm² |
| Secțiune transversală a conductorului flexibil | 0,25 mm² ... 4 mm² |
| culoare | albastru |
| material izolant | PA |
| Curent nominal | 24 A |
| Voltaj nominal | 800 V |
Dimensiuni
| Lățime | 5 mm |
|---|---|
| Înălțime | 65 mm |
| Adâncime | 32,5 mm |
Garanție
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
Link-uri utile
- Curent nominal
- 24 A
24 A - Tip montaj
- șină DIN
- Numar Conexiuni
- 2
- Tip clemă
- clemă șir
- Sectiune
- 2.5 mm²
- Material conexiune
- Cupru-Cupru
- Culoare
- albastru
- Gama
- Tracon TSKC
- Tip
- clemă șir
Declarație conformitate
Produse Similare
Clema șir 2 conexiuni max. 1 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2200-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2202-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 16 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2216-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2001-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 1.5 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2201-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 2.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2202-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2204-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 4 mm² galben-verde TopJobs Push-In - Wago 2204-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2206-1204
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 6 mm² gri TopJobs Push-In - Wago 2206-1201
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2204-1204
In stoc
Clema șir 3 etaje 6 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2002-3231
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 10 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2210-1201
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 35 mm² verde-galben - Wago 285-137
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 1.5 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2201-1204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 1.5 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2201-1207
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 2.5 mm² albastru TopJobs Push-In - Wago 2202-1204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 6 mm² verde-galben TopJobs Push-In - Wago 2206-1207
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2102-5201
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 2.5 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2102-5204
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 6 mm² albastru TopJobs Clamp - Wago 2106-5204
In stoc
Clema șir de împământare 2 conexiuni max. 10 mm² galben-verde TopJobs Clamp - Wago 2110-5207
In stoc
Clema șir 2 etaje 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2202-2702
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 2 conexiuni max. 10 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2110-5201
In stoc
16 produse similare
Clema șir 4 etaje 8 conexiuni max. 2.5 mm² gri PT 2.5-PE/L/L/L - Phoenix Contact 1336407
In stoc
Clema șir 4 etaje 7 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2002-4127
In stoc
Clema șir derivație 5 conexiuni max. 10 mm² gri PTFIX - Phoenix Contact 3002371
In stoc
Clema șir derivație 1x6 mm² / 6x1.5 mm² albastru cu capac - Wago 2006-8034
In stoc
Clema șir 3 conexiuni max. 2.5 mm² alb PTV 2.5-TWIN WH - Phoenix Contact 1451437
In stoc
Clema șir cu șurub 2 conexiuni max. 6 mm² albastru UT 6 BU - Phoenix Contact 3044144
In stoc
Clema șir 2 etaje 4 conexiuni max. 4 mm² gri PTTB 4 - Phoenix Contact 3211786
In stoc
Clema șir cu pârghie și buton 3 conexiuni max. 4 mm² gri TopJobs Clamp - Wago 2104-5301
In stoc
Clema șir de împământare 3 conexiuni max. 10 mm² verde-galben XTV 10-TWIN-PE - Phoenix Contact 1329606
In stoc
Clema șir 2 etaje 2 conexiuni max. 2.5 mm² gri CAGE CLAMP - Wago 2202-2702
In stoc
Clema șir 2 conexiuni max. 4 mm² violet PTV 4 VT - Phoenix Contact 1776225
In stoc