Jumper - șunt - 5 căi izolat roșu pentru cleme șir PT/UT/ST 6 FBS 5-8 - Phoenix Contact 3030310
In stoc
1
Cod Produs: 3044144
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 3044144 |
|---|---|
| Cod EAN | 4017918960421 |
| Descriere | clemă șir Phoenix Contact |
| Număr conexiuni | 2 |
| Număr etaj | 1 |
| Culoare | albastru |
| Tensiune nominala de supratensiune | 8 kV |
| Secțiune transversală | - conductor rigid: 0,2 mm² ... 10 mm² (24 - 8 AWG) - conductor flexibil: 0,2 mm² ... 10 mm² (24-8 AWG) |
| Curent nominal | 41 A |
| Tensiune nominală | 1000 V |
| Secțiune transversală nominală | 6 mm² |
| Greutate net | 13,9 g |
| Greutate brută | 16 g |
| Înălțime | 47,7 mm |
|---|---|
| Lățime | 8,2 mm |
| Adâncime | 46,9 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.