Conector tuburi - mufa imbinare Ø40 mm - pentru instalații îngropate, negru - Kouvidis 6101040
In stoc
Cod Produs: GCS-20
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | GCS-20 |
|---|---|
| Descriere | Conector |
| Dimensiunea filetului | M20 |
| Grad de protecție IP | IP55 |
| Model | Straight |
| Tip metric | Metric |
| Mateiral filet | Poliamidă |
| Lungime totală | 27,7 mm |
| Lungime filet | 10 mm |
| Furtun cu cel mai mic diametru interior | 14,7 mm |
| Culoare | gri |
| D1 | 19,2 mm |
|---|---|
| D2 | 15 mm |
| D3 | 14,7 mm |
| L1 | 10 mm |
| L2 | 17,7 mm |
| L3 | 16 mm |
| 20 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.