Copex - tub riflat - PVC Ø16 mm - 100 metri - 750N ignifug - negru - Elettrocanali - TC15 - ECTC1516
La comanda
2153106
Cod Produs: 2153106
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Descrierea produsului:
Date tehnice
| Cu șaibă | nu |
|---|---|
| Culoare | gri deschis; RAL 7035 |
| Dimensiune | 15-19mm |
| Domeniu de prindere D max. | 19 mm |
| Domeniu de prindere D min. | 15 mm |
| fără halogeni | da |
| ignifug | conform VDE 0471/DIN 695 partea 2-1, temperatură de verificare 650 °C |
| Închis | nu |
|---|---|
| Înşiruibil | da |
| Material | Poliamidă |
| Mod de fixare | Gaură şurub |
| Număr de cabluri/ţevi | 1 |
| rezistent la radiaţii ultraviolete | nu |
| Valori de smulgere | 40 N |
Dimensiuni
| Dimensiune A | 27,5 mm |
|---|---|
| Dimensiune E | 8 mm |
| Dimensiunea h | 7 mm |
| Dimensiunea H | 32 mm |
|---|---|
| Dimensiune B | 15,5 mm |
| Dimensiune F | 4,1 mm |
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.