Clemă fixare cabluri și copex - fixare in zidărie - pentru diametre până la 60 mm - Schrack GTDFCLIP
In stoc
Cod Produs: 2041016
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Tubul CONFLEX ISR Ø16 mm este conceput pentru protejarea cablurilor electrice în instalații rezidențiale, comerciale și industriale unde este necesară o protecție mecanică ridicată. Flexibilitatea bună permite montajul facil, iar rezistența mare îl face potrivit pentru înglobare în beton, șape și utilizare în exterior.
Specificații Tehnice
| Cod producător | 2041016 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650120367 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | CONFLEX ISR |
| Tip produs | Tub copex flexibil pentru protecția cablurilor |
| Diametru | Ø16 mm |
| Lungime rolă | 50 m |
| Rezistență mecanică | 1250N/5cm; impact 6J |
| Protecție | min. IP65 |
| Rezistență UV | Da |
| Standard | EN 61386-22 |
| Greutate netă | 95 g/m |
| Greutate brută | 100 g/m |
Aplicabilitate
|
Legendă: ● = Ideal ○ = Recomandat – = Nerecomandat |
Garanție
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
|---|---|
| Garanție persoane juridice | 1 an |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.