Clemă de fixare cabluri și țevi - clemă tip fluture - pentru diametre până la 60 mm, montaj în perete - Schrack GTDFCLIP
In stoc
Cod Produs: 2050020
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații copex Duroflex Plus ISR 2050020
| Cod | 2050020 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650120480 |
| Descriere | Copex Tub Kouvidis |
| Gamă | Duroflex Plus ISR |
| Rezistență la compresie | 750N |
| Rezistență la impact | 2J |
| Temperatură mediu ambiant | -15 → +105°C |
| Rezistenta la incovoiere | pliabil |
| Grad protectie IP | IP65 |
| Ignifug | DA |
| Tehnologie Antistatică | Protecție împotriva electricității statice |
| Rezistența la UV | Produs cu stabilitate UV suplimentară |
| Greutate neta | 89 g/ml |
| Greutate bruta | 92 g/ml |
Dimensiuni
| Lungime | 50 metri /rola |
|---|---|
| Diametru exterior | Ø 20 mm |
| Diametru interior | Ø 13.5 mm |
Aplicabilitate
| Legendă: ● = Ideal ○ = Recomandat – = Nerecomandat |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
⬇️ Declarație conformitate (EU)
⬇️ Fișă tehnică
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.