Clemă de fixare cabluri și țevi - clemă tip fluture - pentru diametre până la 60 mm, montaj în perete - Schrack GTDFCLIP
In stoc
Cod Produs: 2051032
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 2051032 |
|---|---|
| Descriere | Tub protectie cablu Kouvidis |
| Protectie cabluri | cabluri telecomunicații |
| Diametru exterior | Ø32 mm |
| Diametru interior | Ø23,5 mm |
| Lungime rolă | 25 m |
| Rezistență la compresie | 750 N |
| Rezistență la impact | 2J |
| Interval temperatură | - 15 - +105℃ |
| Rezistență la încovoiere | pliabil |
| Caracteristici electrice | izolare electrică |
| Grad protecție IP | IP65 |
| Rezistență UV | DA |
| Protecție împotriva electrostatice | DA |
| Legendă: ● = Ideal ○ = Recomandat – = Nerecomandat |
⬇️ Declarație conformitate (EU)
⬇️ Fișă tehnică
Link producător
Certificat VDE
Certificat VDE - Test de aciditate
Certificat VDE - Test fara halogen
Certificat VDE - Test de fum redus
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.