Copex - tub riflat - PVC Ø32 mm - 20 metri - 1250N rezistent UV - gri ignifug - Kouvidis - Conflex ISR - 2041032
La comanda
Cod Produs: 4038032
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Tehnice
| Cod producător | 4038032 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650121715 |
| Marcă | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | CONDUR ISR |
| Tip produs | Cot PVC tub flexibil - tub rigid |
| Diametru | Ø32 mm |
| Rezistență mecanică | Compresiune 1250N; impact 6J |
| Temperatură | -25°C ... +60°C |
| Protecție | min. IP65 |
| Standard | EN 61386-21 |
| Greutate brută | 30 g |
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.