Copex - tub riflat - PVC Ø20 mm - 50 metri - 1250N rezistent UV - gri ignifug - Kouvidis - Conflex ISR - 2041020
La comanda
Cod Produs: 4038020
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii Tehnice
| Cod producator | 4038020 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650121692 |
| Marca | Kouvidis S.A., Grecia |
| Seria | CONDUR ISR |
| Tip produs | Cot PVC pentru conexiune tub flexibil - tub rigid |
| Diametru | Ø20 mm |
| Rezistenta mecanica | Compresiune 1250N; impact 6J |
| Temperatura | -25°C ... +60°C |
| Protectie | min. IP65 |
| Standard | EN 61386-21 |
| Greutate brută | 30 g |
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.