Copex - tub riflat - PVC Ø20 mm - 100 metri - 750N - gri ignifug - Kouvidis - MEDIFLEX IAS - 2002920
In stoc
Cod Produs: 4044020
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații Adaptor pentru montaj copex-uri la doze Kouvidis 4044020
| Cod | 4044020 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650103513 |
| Descriere | Accesorii copex Kouvidis |
| Tip accesoriu | Adaptor pentru montaj copex-uri la cutie de joncțiune |
| Material | termoplastic |
| Temperatură mediu ambiant | -25 → +120°C |
| Ignifug | DA |
| Rezistent la foc | DA |
| Dimensiune (sumar) | 16.5x20x22.5x20 mm |
| Greutate neta | 44 g |
| Greutate bruta | 48 g |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.