Doză aparataj - incastrată tencuială - Ø70x45 mm - Dietzel Univolt ASD 70
In stoc
Cod Produs: TMDB0104
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice Doză AK100 Set
| Model | AK100 + Capac |
|---|---|
| Producător | Dietzel Univolt |
| Tip montaj | Încastrat (Zidărie) |
| Dimensiuni | 100 x 100 mm |
| Material | Plastic termorezistent |
| Culoare | Negru (corp), Alb (capac) |
| Intrări | Predecupate (variabile) |
| Protecție | IP20 / IP30 |
| Tensiune izolație | 400 V |
| Certificări | CE, ÖVE |
| Pachet | Doză + Capac protecție |
| Greutate netă | 100 g |
| Greutate brută | 120 g |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.