Doză derivație - Cutie conexiuni - incastrată tencuială - Ø103x50mm cu capac - Kopos KO 97/5_KA
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 7205772
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 7205772 |
|---|---|
| Descriere | Doze ramnificație OBO Bettermann |
| Capac inclus | DA |
| Număr de introducere | 16 x M32 8 x M40 |
| Material | polietilenă |
| Secțiune transversală nominală | 10 mm² |
| Tensiune nominală | 500 V |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Montaj | peste tenciuală, perete/tavan |
| Culolare | oranj |
| Număr de cleme de protecție | 4 |
| Număr de cleme simple | 32 |
| Lățime | 201 mm |
| Înălțime | 120 mm |
| Lungime | 285 mm |
| Lățime | 180 mm |
| Înălțime | 110 mm |
| Lungime | 267 mm |
Link producător
Declarație conformitate
Certificat testare pentru firebox
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.