Doză de derivație - X10 T LGR, 177x137x100 mm, cu bandă de borne - OBO Bettermann 2005206
Ultimele produse in stoc
EC485C1
Cod Produs: EC485C1
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | EC485C1 |
|---|---|
| Descriere | Doza derivatie Electrocanalli |
| Capac inclus | DA |
| Material | aluminiu |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Montaj | exterior |
| Culolare | gri |
| Lățime | 100 mm |
| Lungime | 100 mm |
| Adâncime | 59 mm |
| Lățime | 90 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Adâncime | 53 mm |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.