Doză ramificație - Cutie conexiuni - 176x135x67mm montaj aparent IP66 rezistent foc - OBO Bettermann 2007355
In stoc
1
Cod Produs: EC485C2
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | EC485C2 |
|---|---|
| Descriere | Doza derivatie Electrocanalli |
| Capac inclus | DA |
| Material | aluminiu |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Montaj | exterior |
| Culolare | gri |
| Lățime | 140 mm |
| Lungime | 115 mm |
| Adâncime | 60 mm |
| Lățime | 128 mm |
| Lungime | 103 mm |
| Adâncime | 55 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.