Presetupă - Adaptor tub rigid sau copex de Ø25 mm negru pentru cutiile de joncțiune - Durosol Plus ISR Kouvidis 4051025
In stoc
Cod Produs: 3025025
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificații tehnice complete Kouvidis 3025025
| Cod produs | 3025025 |
|---|---|
| Cod EAN | 5205650121449 |
| Brand | Kouvidis |
| Tip produs | Cutie de joncțiune etanșă |
| Material | PC/ABS |
| Culoare | Negru (RAL 9004) |
| Grad de protecție (IP) | IP55 |
| Intrări | Multi-diametru Ø25/32 mm |
| Rezistență la impact | IK07 |
| Temperatură de operare | -25°C până la +60°C |
| Greutate netă | 35 g |
| Greutate brută | 60 g |
| Dimensiuni (L x Î x A) | 101 x 101 x 51 mm |
| Standarde | EN 60670-1, EN 60670-22 |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 12 luni |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 24 luni |
| Garanție producător | Conform specificațiilor Kouvidis |
Link-uri utile
Link producator
Declarație conformitate
Declarație REACH
Declarație RoHS
Certificat ISO 9001
Fișă tehnică
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.