Încuietoare cu chei pentru dulapuri Orion - Hager FL96Z
In stoc
Produs Depreciat
Acest produs nu mai este fabricat de către producător.
A fost înlocuit cu: Cutie electrica - siguranțe - exterior IP65 350x300x200mm ușă metalică Orion+ Hager FL105A
Cod Produs: FL102A
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FL102A |
|---|---|
| Descriere | Dulap metalic Hager |
| Material | Oțel |
| Nivel | Hager Orion+ |
| Curent nominal (A) | 630 A |
| Grad protecție IP | IP65 |
| Grad protecție IK | IK10 |
| număr de rânduri | 1 |
| număr de chei | 1 |
| Material ușă | metal, gri |
| Grosimea ușii | 21,5 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 300 mm |
| Lățime | 250 mm |
| Adâncime | 160 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Fișă tehnică (producător)
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.