Contrapanou metalic 480x343mm (FL408A) pentru tablourile Hager Orion+
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: FL263B
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FL263B |
|---|---|
| Descriere | Tablourri Poliester Hager |
| Material | Plastic |
| Nivel | Hager Orion+ |
| Curent nominal (A) | 630 A |
| Grad protecție IP | IP66 |
| Grad protecție IK | IK10 |
| număr de chei | 2 |
| Material ușă | plastic, gri |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 500 mm |
| Lățime | 400 mm |
| Adâncime | 200 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Fișă tehnică (producător)
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Stoc epuizat
La comanda
Stoc epuizat
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.