Contrapanou metalic 630x443mm (FL413A) pentru tablourile Hager Orion+
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: FL221B
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FL221B |
|---|---|
| Descriere | Tablourri Poliester Hager |
| Material | Plastic |
| Nivel | Hager Orion+ |
| Curent nominal (A) | 630 A |
| Grad protecție IP | IP66 |
| Grad protecție IK | IK10 |
| numărul de module | 96 module, 24 per rând |
| număr de rânduri | 4 |
| număr de chei | 2 |
| Material ușă | plastic, gri |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 650 mm |
| Lățime | 500 mm |
| Adâncime | 250 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Fișă tehnică (producător)
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.