Contrapanou metalic 480x343mm (FL408A) pentru tablourile Hager Orion+
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: FL112A
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FL112A |
|---|---|
| Descriere | Dulap metalic Hager |
| Material | Oțel |
| Nivel | Hager Orion+ |
| Curent nominal (A) | 630 A |
| Grad protecție IP | IP65 |
| Grad protecție IK | IK10 |
| număr de rânduri | 3 |
| număr de chei | 1 |
| Material ușă | metal, gri |
| Grosimea ușii | 21,5 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 500 mm |
| Lățime | 400 mm |
| Adâncime | 200 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Fișă tehnică (producător)
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Stoc epuizat
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.