Kit montaj aparent pentru tablouri metalice din gama WSA - Schrack WSAWB004
La comanda
Cod Produs: WSA3525150
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | WSA3525150 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840910803 |
| Nivel | Dulap contor Schrack |
| Tip | dulap electric |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Grad de protectie IK | IK 10 |
| Disipare | -52W |
| Culoare | gri |
| Interval temperatură | -40 ℃ - +100℃ |
| Material | oțel contrapanouri incluse: oțel galvanizat grosime 2 mm |
| Greutate net | 5,6 kg |
| Greutate brută | 5,6 kg |
| Lățime | 71 mm |
|---|---|
| Înălțime | 71 mm |
| pentru persoane fizice | 2 ani |
| pentru persoane juridice | 1 an |
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Stoc epuizat
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.