Contrapanou metalic 330x243mm (FL404A) pentru tablourile Hager Orion+
La comanda
Cod Produs: FL155A
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FL155A |
|---|---|
| Descriere | Dulap metalic Hager |
| Material | Oțel |
| Nivel | Hager Orion+ |
| Curent nominal (A) | 630 A |
| Grad protecție IP | IP65 |
| Grad protecție IK | IK10 |
| număr de rânduri | 2 |
| număr de chei | 1 |
| Material ușă | metal, transparent |
| Grosimea ușii | 21,5 mm |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 350 mm |
| Lățime | 300 mm |
| Adâncime | 200 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Fișă tehnică (producător)
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Stoc epuizat
La comanda
Stoc epuizat
La comanda
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.