Kit aparataj tablou electric 3x12M 500x300mm - pentru gama Orion - Hager FL981A
La comanda
Cod Produs: WSA5030210
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | WSA5030210 |
|---|---|
| Cod EAN | 9004840910865 |
| Descriere | Dulapuri electrice metalice Schrack |
| Disipare | - 94 W |
| Temperatură ambiant | - 40 → +100 ℃ |
| Tip montaj | aparent |
| Grad protecție IP | IP 66 |
| Grad protecție IK | IK 10 |
| Contrapanou inclus | DA, din oțel galvanizat cu grosime de 2 mm |
| Masă maximă încărcare a plăcii de montare | 60 kg |
| Număr uși | 1 |
| Masă maximă încărcare ușă | 10 kg |
| Tip flanșă | A |
| Număr încuietoare | 1 |
| Ușă | metal, gri deschis |
| Material | metal, gri deschis |
| Glow wire test | 650 ℃ |
| Greutate netă | 10,13 kg |
| Greutate brută | 10,15 kg |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 300 mm |
|---|---|
| Înălțime | 500 mm |
| Adâncime | 210 mm |
| Grosime perete corp | 1,20 mm |
| Înălțime | 475 mm |
|---|---|
| Grosime | 2 mm |
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.