Cutie electrică - siguranțe - exterior IP66 500x300x210mm ușă metalică Schrack WSA5030210
La comanda
Cod Produs: 001102101
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001102101 |
|---|---|
| Descriere | GT 30-20-15 |
| Greutate | 4.29 kg |
| Nivel | Cutie Solid GSX IP66 |
| Uz | interior |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 66 |
| Grad de protecție IK | IK 10 |
| Ușa (material, color) | mată |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 300 mm |
| Lățime | 200 mm |
| Adâncime | 150 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Stoc epuizat
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.