Banda obturatoare 12M gri pentru tablouri ECH - ETI 001101053
In stoc
Cod Produs: 001101060
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 001101060 |
|---|---|
| Descriere | ECH-4G |
| Greutate | 0.46 kg |
| Nivel | Cutii aplicate IP65 |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tensiune DC (V) | 1500 |
| Tip montaj | aplicat |
| Grad de protecție IP | IP 65 |
| No. of modules (total/per row) | 4 module |
| Număr de rânduri | 1 |
| Ușa (material, color) | Plastic, transparent |
| Cutie (material, color) | Plastic, gri |
| Glow wire test (°C) | 650 |
| Suprafață montaj | zidărie |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 201 mm |
| Lățime | 128 mm |
| Adâncime | 120 mm |
Declarație Conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
Instrucțiuni produs
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.