-
Siguranțe, Diferențiale, Separatori & Busbar
-
Tablouri electrice
-
Materiale electrice pentru sisteme fotovoltaice
-
Contactori, Relee, Contoare & Surse
-
Descărcătoare de supratensiune (SPD)
-
Doze electrice & cutii de joncțiune
-
Cleme și conectori electrici
-
Siguranțe fuzibile & Separatori portfuzibili
-
Cabluri, Canal cablu, Tuburi copex
-
Corpuri de iluminat
-
Sisteme de împământare
-
Prize și întrerupătoare
-
Spray-uri, spume și lubrifianți
-
Scule și unelte pentru electricieni
-
Cărți pentru electricieni
-
Accesorii electrice
-
Industrial
-
Materiale electrice pentru case pasive
-
Materiale electrice pentru campere, RV-uri
- Lichidări stoc
- Promoții
-
Producători
- Aeroo Shield
- Berker by Hager
- Cimco
- Dietzel Univolt
- ELBA
- ETI
- F&F Filipowski
- Finder
- Forch
- Fronius
- Hager
- Helukabel
- HENSEL
- KAISER
- Kopos
- Kouvidis
- Lovato Electric
- Milwaukee
- Morek
- OBO Bettermann
- PanControl
- Phoenix Contact
- Prysmian
- SCAME
- Schrack
- SEZ DK as
- SKYBOX
- TED Electric
- Tracon Electric
- Victron Energy
- Wago
- Weicon
- Weidmuller
- XMeditor
- Blog
- Info
Cod Produs: VE106L
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
de produse
si european
rapida
personalizate
utile
de incredere
Hager VE106L
| Cod | VE106L |
|---|---|
| Greutate | 325 g |
| Nivel | Tablouri Hager Vector |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 54 (cu presutupe) IP 65 (fără presetupe) |
| Grad de protecție IK | IK 07 |
| No. of modules (total/per row) | 6 module, 1 rând |
| Număr de rânduri | 1 |
| Ușa (material, color) | Plastic, gri deschis |
| Cutie (material, color) | Metalic, gri deschis |
| Number of PE/N terminals (connections) | 3 |
| Glow wire test (°C) | 750 |
| Tip montaj | Zidărie |
| Accesorii incluse: | 3 x dopuri cu filet 2 x presetupe M20 2 x presetupe M25 1 x presetupă M32 |
Dimensiuni Gabarit Tablou
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 190 mm |
| Lățime | 165 mm |
| Adâncime | 113 mm |
Link-uri utile
- Tip montaj
- aparent
- Material
- plastic
- Tip ușă
- ușă plastic transparentă
- Configuratie module
- 6M (1x6)
- Grad de Protecție IP
- IP65
- Tip
- tablou electric de siguranțe
Produse compatibile
16 produse similare
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 18M (1x18) aparent ECH-18PT ETI 001100350
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 24M (2x12) aparent ușă transparentă ECH-24PT ETI 001101063
In stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 6M (1x6) aparent ușă transparentă ECH-6G ETI 001101176
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP66 - 5M aparent ușă transparentă SDB 05 PC OBO Bettermann 2008844
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 12M (1x12) aparent ușă transparentă ECH-12PT ETI 001101062
In stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 24M (2x12) aparent ușă transparentă Hager VE212PN
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 4M (1x4) aparent ușă transparentă ECH-4G ETI 001101060
In stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 54M (3x18) aparent ușă transparentă Hager VE318L
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 24M (2x12) aparent ușă transparentă Hager VE212L
La comanda
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 36M (3x12) aparent ușă transparentă ECH-36PT ETI 001101064
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 8M (1x8) aparent ușă transparentă ECH-8G ETI 001101061
In stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 36M (3x12) aparent ușă transparentă Vector Hager VE312L
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 12M (1x12) aparent ușă transparentă Vector Hager VE112L
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP66 - 5M aparent ușă transparrenta SDB 05L PC OBO Bettermann 2008864
La comanda
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 18M (1x18) aparent ușă transparentă Hager VE118L
Ultimele produse in stoc
Tablou electric ABS - siguranțe - exterior IP65 - 6M (1x6) aparent ușă transparentă Hager VE106L
Ultimele produse in stoc