Capac mascare intrare cabluri - pentru tablouri electrice Vector 12M - Hager VZ747
In stoc
Cod Produs: VE412L
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | VE412L |
|---|---|
| Greutate | 3.885 kg |
| Nivel | Tablouri Hager Vector |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Tensiunea nominală (V) | 400 |
| Tip montaj | aparent |
| Grad de protecție IP | IP 54 (cu presutupe) IP 65 (fără presetupe) |
| Grad de protecție IK | IK 08 |
| No. of modules (total/per row) | 48 module, 12 per rând |
| Număr de rânduri | 4 |
| Ușa (material, color) | Plastic, gri deschis |
| Cutie (material, color) | Metalic, gri deschis |
| Number of PE/N terminals (connections) | 12 |
| Glow wire test (°C) | 750 |
| Tip montaj | Zidărie |
| Accesorii incluse: | 8 x dopuri cu filet 8 x presetupe M20 10 x presetupe M25 1 x presetupă M32 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 677 mm |
| Lățime | 310 mm |
| Adâncime | 151 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.