Descarcător supratensiune - SPD - Tip 2 1P+N TT/TNS 20kA 2M - ETI 002442954
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: SPB413
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tensiune nominală de regim curent alternativ | 230 / 400 V |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Tensiunea maximă în regim permanent Uc | 275 V |
| Nivel de protecţie superior | 1,35 kV |
| Nivel protecție tensiune L-PE/N-PE conform IEC61643-11 | 1,6 kV |
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Adâncimea produsului instalat | 65,7 mm |
| Înălţimea produsului instalat | 98,7 mm |
| Lăţimea produsului instalat | 71 mm |
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Cuplu | 3 Nm |
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Diametrul conexiunii cu conductor flexibil | 25 mm² |
| Diametrul conexiunii cu conductor rigid | 35 mm² |
| Secțiune cablu rigid pentru terminale cu șurub | 35 mm² |
| Secțiune cablu flexibil pentru terminale cu șurub | 25 mm² |
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Autorizaţii | KEMA, VDE |
| Clasă de cerinţe IEC61643-11 / VDE0675-6-11 | T2 |
| Conform directivelor europene WEEE | Afectat |
| Caracteristică | Valoare |
|---|---|
| Temperatură lucru | -40…80 °C |
| Temperatură depozitare/transport | -40…80 °C |
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.