Descarcător supratensiune - SPD - Tip 2 1P+N TT/TNS 20kA 2M - ETI 002442954
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 1185339
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Specificatii tehnice Phoenix Contact 1185339
| Cod | 1185339 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151225193 |
| Descriere | Descarcator SPD Phoenix Contact |
| Tip descarcator | T2 |
| Numar pozitii | 2 |
| Categorie supratensiune | III |
| Grad de poluare | 2 |
| Frecventa | 50/60 Hz |
| Tensiune alimentare | 5 VAC → 250 VAC 5 VDC → 30 VDC |
| Curent nominal | 5 mA AC → 1 A AC 5 mA DC → 1 A DC |
| Secțiune transversală nominală | - cablu flexibil: 1 → 25 mm² - cablu rigid: 1 → 35 mm² |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Temperatuură mediu ambiant | -40 → +80°C |
| Greutate neta | 250 g |
| Greutate bruta | 270 g |
Dimensiuni
| Adancime | 65.5 mm |
|---|---|
| Lățime | 35.6 mm |
| Înălțime | 99 mm |
Garanție
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
Link-uri utile
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.