Descarcător supratensiune PV - SPD - Tip 2 3P 1170VDC 20kA pentru panouri fotovoltaice - Hager SPV340
Ultimele produse in stoc
1
Cod Produs: 1466772
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 1466772 |
|---|---|
| Cod EAN | 4063151862466 |
| Descriere | Descarcator de supratensiune Phoenix Contact |
| Semnalizabil | DA |
| Tip descărcător | T2 |
| Tensiune de funcționare | 1000 VDC |
| Secțiuine transversală | - conductor flexibil: 1.5 → 16 mm² - conductor rigid: 1,5 → 25 mm² |
| Greutate netă | 330 g |
| Greutate brută | 300 g |
| Garanție persoane juridice | 1 an |
|---|---|
| Garanție persoane fizice | 2 ani |
| Garanție producător | conform legii naționale în vigoare |
| Lățime | 53,4 mm |
|---|---|
| Înălțime | 96,6 mm |
| Adâncime | 71,5 mm |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.