Descarcător supratensiune PV - SPD - Tip 2 3P broșabil cu semnalizare 1100VDC 20kA pentru panouri fotovoltaice - ETI 002440516
Ultimele produse in stoc
IS01120600
Cod Produs: IS01120600
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840874341 |
|---|---|
| Lungime | 70,00mm |
| Lățime netă | 36,00mm |
| Înălţime | 105,00mm |
| Masă netă | 0,23kg. |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -40°C |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 85°C |
| Versiune | Photec series pluggable |
| Curent descărcare nominal | 20kA |
| Clasă de protecţie | TII/C |
| Tensiune nominală maximă DC | 600V |
| Curent descărcat maxim | 40kA |
| Nivel de protecţie | 1,9kV |
| Module | 2 |
| Contact semnalizare | nu |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.