Descarcător supratensiune PV - SPD - Tip 2 3P 1170VDC 20kA pentru panouri fotovoltaice - Hager SPV340
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 002440620
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 002440620 |
|---|---|
| Cod EAN | 3838895877929 |
| Descriere | Descarcatoare SPD ETI |
| Tip descarcator | SPD, T2 |
| Tensiune | 600 V |
| Curent nominal | 20 A |
| Tip tensiune | DC |
| Grad protectie IP | IP20 |
| Greutate net | 280 g |
| Greutate brut | 344 g |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.