Descarcător supratensiune PV - SPD - Tip 2 3P 1000VDC 20kA pentru panouri fotovoltaice - Phoenix Contact 2800628
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: SPV340
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | SPV340 |
|---|---|
| Descriere | Descărcătoare SPD |
| Nivel | Descărcătoare fotovoltaice |
| Tip curent | DC |
| Utilizare | II/C |
| Tip descărcător | T2 |
| Număr poli | 3 |
| Mărime | 3 module |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Semnalare la distanță | DA |
| ln (8/20) | 20 |
| Tensiune | 1170VDC |
| Înălțime | 89.8 mm |
| Lățime | 53.4 mm |
| Adâncime | 58.2 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.