Descarcător supratensiune PV - SPD - Tip 2 3P 1170VDC 20kA pentru panouri fotovoltaice - Hager SPV340
Ultimele produse in stoc
aplicații fotovoltaice
Cod Produs: IS01121100
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840856798 |
|---|---|
| Lungime | 68,00mm |
| Lățime netă | 54,00mm |
| Înălţime | 110,00mm |
| Masă netă | 0,41kg. |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -40°C |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 85°C |
| Versiune | Photec series pluggable |
| Curent descărcare nominal | 20kA |
| Clasă de protecţie | TII/C |
| Tensiune nominală maximă DC | 1100V |
| Curent descărcat maxim | 40kA |
| Nivel de protecţie | 3,80kV |
| Module | 3 |
| Contact semnalizare | nu |
| Fabricant | Schrack |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.