Descarcător supratensiune PV - SPD - Tip 2 3P 1170VDC 20kA pentru panouri fotovoltaice - Hager SPV340
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: 002440516
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 002440516 |
|---|---|
| Descriere | Descărcătoare SPD |
| Nivel | Descărcătoare fotovoltaice |
| Tip curent | DC |
| Utilizare | II/C |
| Tip descărcător | T2 |
| Număr poli | 2 |
| Mărime | 3 module |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Tehnologie aplicată | MOV |
| Semnalare la distanță | DA |
| ln (8/20) | 20 |
| Înălțime | 110 mm |
| Lățime | 54 mm |
| Adâncime | 70 mm |
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.