Descarcător supratensiune PV - SPD - Tip 2 3P 1170VDC 20kA pentru panouri fotovoltaice - Hager SPV340
Ultimele produse in stoc
2800628
Cod Produs: 2800628
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
Dispozitiv de protecție la supratensiune pentru 2-poz. Sisteme fotovoltaice izolate și împământate de 1.000 V CC, pentru montare pe șină DIN, 3-poză. element de bază, trei elemente de protecție conectabile cu monitorizare a temperaturii, mesaj de stare pe fiecare priză.
| Tip produs | Descărcător PV |
| Familia de produse | VALVETRAB MS |
| Clasificarea testului IEC | PV II |
| PV T2 | |
| tip EN | T2 |
| Sistem de alimentare IEC | DC |
| Tip | Modul șină DIN, cu două secțiuni, divizibil |
| Distanța dintre părțile sub tensiune și împământate | 8 mm |
| Locul de instalare | Interior |
| Locația de instalare a dispozitivului de deconectare | Intern |
| Accesibilitate | Accesibil |
| Configurarea conexiunii | Configurație Y |
| Comportamentul defecțiunii SPD | OCFM (mod de eșec în circuit deschis) |
| Mesaj de eroare de protecție la supratensiune | optic |
| Lăţime | 53,4 mm |
| Înălţime | 89,8 mm |
| Adâncime | 65,7 mm (inclusiv șină DIN 7,5 mm) |
| Pas orizontal | 3 Div. |
Link producator: https://www.phoenixcontact.com/ro-ro/produse/pv-arrester-val-ms-1000dc-pv2v-2800628
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.