Descarcător supratensiune PV - SPD - Tip 2 3P 1100VDC 20kA 3M pentru panouri fotovoltaice - ETI 002440623
In stoc
Cod Produs: 002440515
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 002440515 |
|---|---|
| Descriere | Descărcătoare SPD |
| Nivel | Descărcătoare fotovoltaice |
| Tip curent | DC |
| Utilizare | II/C |
| Tip descărcător | T2 |
| Număr poli | 2 |
| Mărime | 3 module |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Tehnologie aplicată | MOV |
| Semnalare la distanță | NU |
| ln (8/20) | 20 |
| Înălțime | 95 mm |
| Lățime | 54 mm |
| Adâncime | 70 mm |
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.