Clemă de derivație Cu-Cu 1P 8 conexiuni (4x35mm² + 4x35mm²) gri IK026 - Schrack IK026212
In stoc
Cod Produs: IK026232
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | IK026232 |
|---|---|
| Descriere | Cleme derivație Schrack |
| Greutate | 180 g |
| Nivel | Cleme derivație Cupru-Cupru |
| Curent nominal (A) | 125 A |
| Tip montaj | șină DIN |
| Disipare | 2.10 W |
| Nunăr poli | 1 poli |
| Maxim. diametru cablu | 4 - 35 mm² / 2,5 - 25 mm² conductori 2,5 - 25 mm² / 1,5 - 16mm² cablu sertizate |
| Material de conexiune | Cupru |
| Număr conexiuni | 8 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 55,70 mm |
| Lățime | 51,80 mm |
| Adâncime | 49,30 mm |
Link producător
Date tehnice (producător)
Declarație conformitate
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.