Clemă de derivație Cu-Al 2P 4 conexiuni (2x(1x50mm² + 1x50mm²)) izolată gri FLEAL - Tracon Electric FLEAL-50/2
In stoc
Cod Produs: MAA2050P10
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | MAA2050P10 |
|---|---|
| Descriere | Clema de derivație |
| Nivel | Clema de derivație Cupru-Aluminiu |
| Greutate | 51 g |
| Curent nominal | 320 A |
| Montare | pe șină DIN |
| Secțiune intrare | 2x(1.5 - 50) mm² |
| Secțiune ieșire | 2x(1,5 - 50) mm² |
| Tensiune | 1500 V |
| Număr poli | 2 poli |
| Secțiune conductor | 50 mm² |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.