Clemă de derivație Cu-Al 2P 4 conexiuni (2x(1x50mm² + 1x50mm²)) izolată gri FLEAL - Tracon Electric FLEAL-50/2
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: IKA26220
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840499797 |
|---|---|
| Adâncime netă | 55,10mm |
| Lățime netă | 29,00mm |
| Înălţime | 49,30mm |
| Masă netă | 0,09kg. |
| disipare | 4,60W |
| Versiune | Executive branch terminal (isolated) |
| Poli | 1pol |
| Cablu alimentare | max.35mm² |
| Cleme de derivaţie 25mmp | 1p. 2 deriv. |
| Cleme de derivaţie 35mmp | 1p. 2 deriv. |
| Culoare | albastru |
| Material de conexiune | Aluminiu, cupru |
| Pachete disponibile | 1 buc., 5 buc., 300 buc. |
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.