Clemă de derivație Cu-Al 3P 6 conexiuni (3x(1x50mm² + 1x50mm²)) izolată gri FLEAL - Tracon Electric FLEAL-50/3
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: FLEAL-50/3ZS
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | FLEAL-50/3ZS |
|---|---|
| Descriere | Cleme derivație V-G |
| Greutate | 125 g |
| Nivel | Cleme derivație Cupru-Aluminiu |
| Curent nominal (A) | 160 A |
| Tip montaj | șină DIN (35x7.5) |
| Nunăr poli | 3 poli |
| Maxim. diametru cablu | 50 mm² |
| Material de conexiune | Cupru.Aluminiu |
| Număr conexiuni | 6 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 51 mm |
| Lățime | 42,3 mm |
| Adâncime | 43,7 mm |
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.