Clemă de derivație Cu-Al 3P 6 conexiuni (3x(1x50mm² + 1x50mm²)) izolată gri FLEAL - Tracon Electric FLEAL-50/3
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: IKA26183-A
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840876888 |
|---|---|
| Adâncime netă | 55,70mm |
| Lățime netă | 63,30mm |
| Înălţime | 49,30mm |
| Masă netă | 0,07kg. |
| disipare | 2,10W |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -35°C |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 70°C |
| Fabricant | Schrack |
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.