Clemă de derivație Cu-Al 2P 4 conexiuni (2x(1x50mm² + 1x50mm²)) izolată gri FLEAL - Tracon Electric FLEAL-50/2
In stoc
1
Cod Produs: KH70B
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | KH70B |
|---|---|
| Descriere | Clema derivatie Hager KH70B |
| Curent nominal | 160 A |
| Numar de pol | 1P |
| Tensiune | 1000 V AC/DC |
| Culoare | albastru |
| Material | policarbonat |
| Secțiune ieșire | 2x(6-50) mm² |
| Secțiune intrare | 2x(50-70) mm² |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Înălțime | 40,2 mm |
|---|---|
| Lățime | 71 mm |
| Adâncime | 40 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.