Clemă de derivație Cu-Al 2P 4 conexiuni (2x(1x50mm² + 1x50mm²)) izolată gri FLEAL - Tracon Electric FLEAL-50/2
Ultimele produse in stoc
Cod Produs: IKA26130
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | IKA26130 |
|---|---|
| Descriere | Cleme derivație Schrack |
| Greutate | 70 g |
| Nivel | Cleme derivație Cupru-Aluminiu |
| Curent nominal (A) | Aluminiu: 100 A (1x 25 mm²) conform IEC 61238-1 (pentru toate tipurile de conductori) Cupru: 152 A (2x 16mm²) conform IEC 60947-7-1 101 A (1x 25mm²) conform IEC 60497-7-1 |
| Tip montaj | șină DIN |
| Disipare | 2.10 W |
| Nunăr poli | 1 poli |
| Maxim. diametru cablu | 25 mm² |
| Material de conexiune | Cupru.Aluminiu |
| Număr conexiuni | 4 |
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Înălțime | 49,30 mm |
| Lățime | 24,80 mm |
| Adâncime | 55,70 mm |
Link producător
Date tehnice (producător)
Declaratie de conformitate
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.