Doză aparataj - pentru tencuială, Ø60 mm, UG 46-GS-L cu șuruburi - OBO Bettermann 2003707
In stoc
Cod Produs: MDZ_KB
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | MDZ_KB |
|---|---|
| Descriere | Doze aparataj Kopos |
| Capac inclus | NU |
| Material | polipropilenă |
| Tensiune nominală | 400 V |
| Montaj | peste tencuială |
| Culolare | gri |
| Rezistență la foc | DA, max 850 °C |
| grad de protecție IP | IP 20 |
| Lățime | 120 mm |
| Înălțime | 120 mm |
| Adâncime | 200 mm |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.