Clemă de derivație Cu-Cu 1P 8 conexiuni (4x35mm² + 4x35mm²) gri IK026 - Schrack IK026212
In stoc
Cod Produs: IKA26232
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| EAN-Code | 9004840875195 |
|---|---|
| Adâncime netă | 49,30mm |
| Lățime netă | 51,80mm |
| Înălţime | 55,70mm |
| Masă netă | 0,18kg. |
| disipare | 2,10W |
| Temperatura minimă a mediului ambiant | -35°C |
| Temperatura maximă a mediului ambiant | 70°C |
| Versiune | Executive branch terminal (isolated) |
| Poli | 1pol |
| Cablu alimentare | max.35mm² |
| Cleme de derivaţie 25mmp | 1p. 4 deriv. |
| Cleme de derivaţie 35mmp | 1p. 4 deriv. |
| Culoare | verde |
| Pachete disponibile | 1 buc., 2 buc. |
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.