Separator portfuzibil 2P 32A 1000V DC (10x38) - ETI 002540203
In stoc
Cod Produs: 002625081
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 002625081 |
|---|---|
| Descriere | Siguranță fuzibilă tip CH |
| Curent nominal | 16 A |
| Tip siguranță | CH |
| Mărime | CH10x38 |
| Tensiune (DC) | 1000 V |
| Caracteristica de întrerupere | gPV |
| Capacitatea de rupere (DC) | 30 kA |
| material | ceramică |
| dimensiuni | 10,3x38 mm |
| Standard | IEC 60269-6, UL 248-19 |
Declarație conformitate
Link producător
Manual tehnic
Date tehnice (producător)
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
La comanda
In stoc
In stoc
Ultimele produse in stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
In stoc
In stoc
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.