Separator portfuzibil 1P 63A 1500V DC (10/14x85) - ETI 002580006
In stoc
Cod Produs: 002626240
Ai nevoie de ajutor? 0773393640 - suport tehnic / 0772245110 - suport comenzi
| Cod | 002626240 |
|---|---|
| Descriere | Siguranță fuzibilă tip CH |
| Curent nominal | 50 A |
| Tip siguranță | CH |
| Mărime | CH10/14x85 |
| Tensiune (DC) | 1500 V |
| Caracteristica de întrerupere | gPV |
| Capacitatea de rupere (DC) | 50 kA |
| material | ceramică |
| dimensiuni | 10,3x38 mm, 14.3x10.3 mm |
| Standard | IEC 60269-6, UL 248-19 |
Declarație conformitate
Link producător
Date tehnice (producător)
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
La comanda
La comanda
In stoc
In stoc
In stoc
La comanda
Ultimele produse in stoc
La comanda
La comanda
In stoc
Parola trebuie sa contina cel putin:
Salvati produsele pe lista de dorinte pentru a le cumpara mai tarziu sau pentru a le impartasi prietenilor.